Hakkımızda /

Petvet Veteriner Tıp Merkezi

PETVET VETERİNER TIP MERKEZİ

Petvet Veteriner Tedavi Merkezi'nin temel hekim kadrosu Uzman Veteriner Hekim Alper IŞIK önderliğinde oluşmaktadır. Bünyesinde çeşitli stajyer öğrencilere staj imkânı sunan klinik, özel uzmanlık isteyen tedavi ve müdahalelerde, tedavi ve müdahalenin başarısı adına, gerekli uzmanların yardımını almaktan da kaçınmamaktadır.

MİSYON

Size ve petinize en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Petinizin en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak.

VİZYON

Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

Ekibimizle tanışın

Uzman.Dr. Veteriner HEKİM
Alper IŞIK

(BİYOKİMYA - EGZOTİK - CERRAHİ - DAHİLİYE)

Adıyaman doğumlu olan Alper IŞIK, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuş, 2006 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinde Veteriner Biyokimya Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknoloji alanında doktorasını tamamlamıştır. Evli ve iki çocuk babası olan Alper IŞIK, 2008 yılında PetVet Veteriner Tıp Merkezini kurmuştur. Koko isminde bir köpeği ve Kardelen isminde bir kedi sahibidir.

VETERİNER HEKİM
Cenan GÜNDOĞDU

(ACİL HEKİMLİĞİ - DOĞUM VE JİNEKOLOJİ)

Cenan Gündoğdu, 3 Ağustos 1978'de Sakarya'da doğdu. Üniversite öğrenimini Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde tamamladı. 2015 yılında PetVet ailesine katıldı. Evli ve iki çocuklu babasıdır. Ponpon isimli bir tavşanı vardır.


VETERİNER HEKİM
EZGİ ÇELİK

(DAHİLİYE - YOĞUN BAKIM SORUMLUSU)

1992 Edirne doğumlu olan Ezgi ÇELİK, 2017 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuş ve PetVet ailesine katılmıştır. Damla adında bir kedisi vardır.